پژوهشگاه‌نیرو, فعالیت‌های‌دانش‌بنیان, نماینده‌مردم‌محمودآبادونور, نشست‌مشترک
طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 08 آذر 1401

با حضور نماینده مردم محموآباد و نور، توسعه همکاری‌ها با پژوهشگاه نیرو و انجام فعالیت‌های دانش‌بنیان بررسی شد

روز سه شنبه 24آبان‌ماه سالجاری طی نشست مشترک نماینده مردم محمودآباد و نور، رئیس پژوهشگاه نیرو و اعضای هیات رئیسه این پژوهشگاه، زمینه‌های همکاری مشترک و بهره‌گیری از ظرفیت‌های طرفین در راستای انجام فعالیت‌های دانش‌بنیان در شهر محمودآباد مورد بررسی قرار گرفت.

با حضور نماینده مردم محموآباد و نور، توسعه همکاری‌ها با پژوهشگاه نیرو و انجام فعالیت‌های دانش‌بنیان بررسی شد
01 آذر 1401 09:26
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه نیرو، دکتر ولی‌اله فرزانه " نماینده مردم محمودآباد و نور" در این جلسه ضمن اشاره به پتانسیل‌های علمی و منطقه‌ای موجود در شهر محمودآباد، بر انجام فعالیت‌های مشترک در توسعه این ظرفیت‌ها و ارتقاء فعالیت‌های دانش‌بنیان در این شهر تاکید نمود.
دکتر مجید عمیدپور" رئیس پژوهشگاه نیرو" ضمن استقبال از نظرات و پیشنهادات ارزشمند دکتر فرزانه، گسترش فعالیت‌های دانش‌پایه در شهر محمودآباد را مورد تاکید قرار داد و اقبال پژوهشگاه نیرو در راستای توسعه فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی در این شهر را اعلام نمودند.
گفتنی است مرکز مازندران پژوهشگاه نیرو مستقر در استان مازندران از جمله مراکز پژوهشگاه نیرو در سراسر کشور می‌باشد که با راه‌اندازی شعبه منطقه‌ای مرکز رشد واحدهای فناور صنعت آب وبرق، شروع به فعالیت نموده و نسبت به جذب و پذیرش تیم‌‍‌های فناور جهت فعالیت در حوزه‌های مختلف صنعت برق اقدام نموده است.
این نشست، همزمان با جلسه هفتگی هیات رئیسه پژوهشگاه نیرو در محل پژوهشگاه نیرو انجام پذیرفت.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.