جمعه 25 خرداد 1403
Loading
 • کاربر گرامی لطفا قبل از تکمیل فرم به نکات زیر توجه کنید:
  1. هرگونه استفاده از نام یا نشان پژوهشگاه نیرو بدون طی فرآیندهای لازم پیگرد قانونی دارد.
  2. فهرست کنفرانس‌های معتبر مورد حمایت پژوهشگاه نیرو در آدرس ............ قابل مشاهده است. (لینک کنفرانس‌های مورد حمایت)
  3. توجه فرمایید که درحال حاضر صرفاً درخواست حمایت کنفرانس‌های مورد برگزاری توسط انجمن‌های علمی دارای مجوز رسمی فعالیت از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (با ثبت مجوز در سامانه) مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  4‌ پس از دریافت نامه‌ی رسمی مسئولین برگزاری کنفرانس خطاب به معاون پژوهشی پژوهشگاه نیرو از طریق پست الکترونیکی رسمی ثبت‌شده در نامه‌، شناسه‌ای یکتا توسط اداره نشرعلم پژوهشگاه نیرو به دبیرخانه‌ی کنفرانس ارسال می‌شود.
  5. پس از دریافت شناسه ورود، مسئولین محترم مکاتبات حداکثر 15 روز به منظور تکمیل فرم و ارسال مدارک فرصت خواهند داشت؛ در غیراینصورت درخواست مذکور کان‌لم‌یکن تلقی شده و آن رویداد مشمول حمایت توسط پژوهشگاه نیرو نمی‌شود.
  6. پس از اتمام فرآیند ثبت اطلاعات لازم است حداکثر تا 15 روز پس از ثبت، اصل مدارک و مستندات به همراه نامه‌ا‌ی به امضای دبیر انجمن علمی برگزارکننده‌ی اصلی رویداد خطاب به معاونت پژوهشی پژوهشگاه نیرو به اداره نشرعلم پژوهشگاه نیرو تحویل شود. در غیر اینصورت درخواست مذکور کان‌لم‌یکن تلقی شده و آن رویداد مشمول حمایت توسط پژوهشگاه نیرو نمی‌شود.
  7. درج لوگوی پژوهشگاه نیرو که در تارنما به آدرس .............................. موجود است در تمامی مستندات و تارنمای کنفرانس‌های مورد حمایت الزامی است.
  8. توجه شود که با ورود به صفحه و استفاده از شناسه‌ی یکتا، صرفاً یک‌بار امکان ثبت اطلاعات وجود خواهد داشت، لذا لازم است تمامی مدارک و مستندات در بخش پیش‌نمایش فرم ثبت‌نام، پیش از ورود با شناسه‌ی یکتا مورد بررسی قرار گرفته و تهیه شود، سپس اقدام به شروع فرآیند نمایید.

  می توانید پیش نمایش فرم ثبت نام را دریافت کنید