وزارت نیرو، پژوهشگاه نیرو، نشست پژوهشگده تولید
شنبه 30 تیر 1403

اولین نشست هماهنگی اعضای پژوهشکده تولید نیرو پژوهشگاه نیرو برگزار شد

اولین نشست هماهنگی اعضای پژوهشکده تولید نیرو، با هدف گفت‌وگوی صمیمانه اعضای پژوهشکده با مدیریت ارشد پژوهشگاه، ارائه گزارشی از تعاملات و اقدامات صورت گرفته در سال جاری و سال ۱۴۰۲ و تبیین دیدگاه‌های مدیران ارشد پژوهشگاه نیرو در مورد فعالیت‌های جاری و آتی، روز دوشنبه 11 تیر، در محل سالن فردوسی برگزار شد.

  اولین نشست هماهنگی اعضای پژوهشکده تولید نیرو پژوهشگاه نیرو برگزار شد
12 تیر 1403 08:23

به گزارش پایگاه خبری پژوهشگاه نیرو، در این نشست "عباس بحری" معاون فناوری پژوهشگاه نیرو، ضمن اشاره به اهداف و ماموریت‌های پژوهشگاه نیرو، بر استفاده بهینه از پتانسیل‌های موجود تاکید کرد.

"محمدابراهیم سربندی فراهانی"رئیس پژوهشکده تولید نیرو، با تشریح استراتژی‌ها و رویکردهای پیشرو پژوهشکده تولید نیرو، به معرفی رویکردهای جدید و تعاملات میان پژوهشگاه نیرو و شرکت مادر تخصصی برق حرارتی شامل همکاری‌های منسجم در اجرای پروژه‌های میدانی (مدیریت دارایی فیزیکی، تدوین دستورالعمل‌ها، انجام بازرسی‌ها و ...)، پرداخت.

سربندی فراهانی همچنین از توسعه تعاملات با بخش‌های خارج از وزارت نیرو و انجام تعاملات جدید با پتروشیمی‌ها، انجمن نت، پژوهشگاه صنعت نفت و .... خبر داد و افزود: ورود به عرصه های جدید پژوهش و توسعه فناوری نظیر هوش مصنوعی، همزاد دیجیتال، انقلاب چهارم صنعت در صنعت آب و برق یک ضرورت مهم در صنعت آب و برق کشور است.

رئیس پژوهشکده تولید نیرو، در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده پژوهشکده تولید نیرو، در زمینه سرفصل‌های مورد اشاره ارائه کرد.

"محمدمهدی اخلاقی" مدیر تجاری‌سازی و اکتساب فناوری پژوهشگاه نیرو، نیز به بیان نکاتی در خصوص تسهیل و تسریع تجاری‌سازی محصولات، ثبت اختراع و اصلاح فرآیندهای مربوطه پرداخت.

سپس برنامه پرسش و پاسخ برگزار شد و پرسش‌های حاضران از سوی مدیران ذیربط پاسخ داده شد.

در پایان این نشست از "سینا سالمی" مدیر پروژه "ساخت سویلر مشعل توربین گاز F9" قدردانی شد. همچنین با اعطاء لوح سپاس از زحمات پژوهشگران بازنشسته اخیر پژوهشکده تولید "علی اکبر ژام" و "سیداحمد احمدی اندبیلی" تقدیر به عمل آمد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.