وزارت نیرو، پژوهشگاه نیرو، راه اندازی برج فناوری و تحقیقات در استان مازندران
شنبه 30 تیر 1403

راه‌اندازی برج‌فن‌آوری و تحقیقات در استان مازندران/مازندران قطب هوش مصنوعی صنعت آب و برق کشور

رئیس پژوهشگاه نیرو در دیدار با فرماندار شهرستان محمودآباد، از برپایی و راه‌ا‌ندازی برج فن‌آ‌وری و تحقیقات در حوزه تحول دیجیتال و هوشمندسازی در استان مازندران خبر داد.

  راه‌اندازی برج‌فن‌آوری و تحقیقات در استان مازندران/مازندران قطب هوش مصنوعی صنعت آب و برق کشور
12 تیر 1403 08:30

به  گزارش پایگاه خبری پژوهشگاه نیرو، دیدار "مجید عمیدپور" رئیس پژوهشگاه نیرو و"روح اله علیزاده" فرماندار شهرستان محمودآباد در روز یکشنبه 10 تیر، در محل فرمانداری شهرستان محمودآباد برگزار شد.

 در این دیدار رئیس پژوهشگاه نیرو با تاکید بر اهمیت و چشم‌انداز آینده صنعت برق کشور و توسعه نوآوری‌ها در این حوزه، از برپایی و راه‌ا‌ندازی برج فن‌آ‌وری و تحقیقات در حوزه تحول دیجیتال و هوشمندسازی در این استان خبر داد.

عمیدپور ابراز امیدواری کرد استان مازندران در آینده‌ای نزدیک به قطب هوش مصنوعی صنعت آب و برق کشور تبدیل شود.

فرماندار شهرستان محمودآباد نیز ضمن حمایت از این اقدام سازنده، راه‌اندازی مرکز دیجیتالی و هوشمندسازی با دورنمای راه‌اندازی برج تحقیقات و پژوهش را فرصت مناسب برای احیای هزاران شغل دیجیتالی قلمداد کرد و افزود: این اقدام گامی بلند در جهت شکوفایی و توسعه فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و فن آور خواهد بود و زمینه اشتغال فارغ التحصیلان و پژوهشگران استان مازندران را فراهم خواهد ساخت.

علیزاده همچنین، از جذب حمایت‌های استانی و شهرستانی برای تحقق این امر مهم خبر داد.

این نشست با حضور " مجید رضائی‌آبادچی" معاون توسعه، مدیریت و منابع پژوهشگاه نیرو ،"اشکان ذوالریاستین" راهبر مجتمع‌ها و واحدهای آموزشی پژوهشگاه نیرو، "مرتضی خان‌محمدی" رئیس مرکز آموزشی و پژوهشی مازندران پژوهشگاه و هیئت همراه از پژوهشگاه نیرو و همچنین معاونان و مدیران فرمانداری محمودآباد در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.