وزارت نیرو، پژوهشگاه نیرو، کنگره بین اللملی بانوان تاثیرگذار
طراحی سایت
دوشنبه 10 بهمن 1401

ارائه دستاوردهای بانوان تاثیرگذار صنعت آب و برق در نمایشگاه «دستاوردهای بانوان اثرگذار» با همکاری پژوهشگاه نیرو

همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن، به همت امور زنان و خانواده وزارت نیرو، نخستین کنگره بین‌المللی بانوان تاثیرگذار و نمایشگاه بین‌المللی ارائه دستاوردهای بانوان تاثیر گذار طی روزهای 29 دی‌ماه الی 3 بهمن‌ماه برگزار شد.

ارائه دستاوردهای بانوان تاثیرگذار صنعت آب و برق در نمایشگاه «دستاوردهای بانوان اثرگذار» با همکاری پژوهشگاه نیرو
03 بهمن 1401 11:21
در این نمایشگاه غرفه وزارت نیرو با همکاری پژوهشگاه نیرو دایر و دستاوردهای بانوان اثر گذار صنعت آب و برق از شرکت‌های مادر تخصصی و زیر مجموعه وزارت نیرو و شرکت‌های دانش بنیان فعال در حوزه برق و انرژی ارائه گردد.
بانوان پژوهشگاه نیرو با حضور پررنگ در این نمایشگاه به ارائه دستاوردهاپرداختند در این نمایشگاه محصولات ذیل از پژوهشگاه نیرو به نمایش گذاشته شد.
- TPS یا دستگاه تله پروتکشن
- RTU یا ترمینال راه دور
- تستر TPS
- مودم رادیویی
- مقره و پره توربین با پوشش نانو
این نمایشگاه ذیل نخستین کنگره بین‌المللی بانوان تاثیرگذار برگزار گردید و دستاوردهای زنان کارآفرین ایرانی در حوزه‌های مختلفی نظیر برق و الکترونیک، آب، تجهیزات پزشکی، فناوری و تکنولوژی، مراکز نوآوری شتاب‌دهی و مشاغل خانگی به نمایش گذاشته شد.
در کنار بازدید مقامات و مسئولان کشور، میهمانانی از ۲۸ کشور دنیا از جمله سریلانکا، استرالیا، ژاپن، چین، تایلند، پاکستان، کامرون، صربستان و ... به عنوان شرکت کنندگان در نخستین کنگره بین‌المللی بانوان تاثیرگذار از این نمایشگاه بازدید کردند.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.