طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 04 آذر 1399
EN

نخستین رویداد آنلاین " تجاری سازی محصولات شرکت‌های برق " برگزار می‌گردد

نخستین رویداد آنلاین " تجاری سازی محصولات شرکت‌های برق " برگزار می‌گردد
05 آبان 1399 17:16

نخستین رویداد آنلاین ارائه محصولات تحقیقاتی شرکت‌های برق منطقه‌ای و شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور، به همت پژوهشگاه نیرو با همکاری پارک علم ‎و ‎فناوری دانشگاه تهران در روز سه شنبه 20 آبان ماه و چهارشنبه 21آبان‌ ماه برگزار می گردد.
در این رویداد مجازی، 35 محصول منتج از تحقیقات شرکت‌های توزیع نیروی برق و شرکت‌های برق منطقه ای، به فناوران و شرکت‌های توانمند و فناور جهت سرمایه‌گذاری و تجاری‌سازی عرضه می شود و شرکت‌هایی که در این مرحله برای تجاری‌سازی این محصولات اعلام آمادگی نمایند؛ حمایت‌های ویژه دریافت می‌نمایند که عبارت است از :
* ارائه تسهیلات مالی تا سقف 2000 میلیون ریال برای محصولاتی که نیاز به طرح و مطالعات تکمیلی دارد.
* ارائه تسهیلات مالی به میزان 70 درصد سرمایه در گردش لازم برای ساخت و تولید محصول تا سقف 10 میلیارد ریال برای محصولات آماده تجاری‌سازی.
* امکان مذاکره جهت سرمایه‌گذاری/ واگذاری امتیاز تولید صنعتی محصولات شرکت‌های برق منطقه‌ای و شرکت‌های توزیع نیروی برق
* امکان انعقاد قرارداد پوشش ریسک به وسیله پژوهشگاه نیرو
همچنین این رویداد بسترمناسبی را جهت تعامل و مذاکره بین شرکت‌های صنعتی و سازندگان با محققان و صاحبان محصول و ارائه‌کنندگان دانش فنی برای تجاری‌سازی محصولات فراهم خواهد نمود.
گفتنی است پژوهشگاه نیرو به منظور کاربردی شدن تحقیقات و گرایش پروژه‌های پژوهشی شرکت‌های برق به سوی رفع نیازها و مقتضیات صنایع و برخورداری صنایع برق و انرژی کشور از نتایج و دستاوردهای تحقیقاتی شرکت‌های برق، تفاهم‌نامه‌های تجاری‌سازی محصولات تحقیقاتی با شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع منعقد نموده است و این رویداد در راستای اجرایی نمودن این تفاهم نامه ها می‌باشد.
علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در این رویداد و کسب اطلاعات بیشتر به سایت gsit.ir/cic مراجعه کرده و یا با شماره 4-88220700 داخلی 167 و 183 تماس حاصل فرمایند.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.