طراحی سایت
ﺳﻪشنبه 04 آذر 1399
EN

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی منصوب شد

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی منصوب شد

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی منصوب شد
03 آبان 1399 09:32

طی حکمی از سوی دکتر قاضی زاده رئیس پژوهشگاه نیرو و رئیس هیات مدیره صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی، سپهر برزی‌مهر به سمت مدیرعاملی صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی منصوب شد.
برزی مهر متولد ۱۳۵۹ تهران، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است و پیش از این دبیر سندیکای صنعت برق بوده است.
تدریس دوره‌های آموزشی توانمندسازی تشکل‌های اقتصادی، مشاور اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران در حوزه تشکل‌ها، مسئول پروژه ارزیابی تشکل‌های اتاق ایران، عضو هیأت مدیره موسسه پویشگران عرصه سوم، مسئول ارتباطات و برگزاری رویداد‌ها و نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی سندیکا، مدیر اجرایی نشریه ستبران، عضو کمیته ارتباط دانشگاه و صنعت دانشکده برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر، عضو هیأت مدیره شرکت کارآفرینان خلاق امیرکبیر از سوابق اجرایی ایشان و تألیف کتاب‌های تامین مالی تشکل‌های کارفرمایی، توسعه عضویت در تشکل‌ها و مطالعات تطبیقی درخصوص نحوه اداره مطلوب تشکل‌های اقتصادی از سوابق پژوهشی سپهر برزی‌مهر است.
پیش از این منصور فتحعلی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی بود وی در سال 93 صندوق پژوهش و فناوری را مجددا احیاء و راه‌اندازی نمود و خدمات ارزنده‌ای در راستای جلب مشارکت، حمایت و همکاری با صنایع و شرکت‌ها به ثبت رساند. ایشان صندوق را با رسالت حمایت از پژوهش استوار نمود و باعث شد این صندوق همچون رگ حیاتی در بخش صنعت برق کشور خدمت‌رسانی نماید.
در این جلسه اعضای هیات رئیسه پژوهشگاه نیرو و همکاران صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی، ضمن شرح خصایص اخلاقی نیکوی مهندس فتحعلی و زحمات شایان ایشان در طول تصدی این مسئولیت، با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های بی شائبه و خدمت مخلصانه ایشان قدردانی کرده و برای ایشان طول عمر با عزت و سربلندی و سلامتی آرزو نمودند.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.