طراحی سایت
دوشنبه 29 دی 1399
EN

مجموعه آزمایشگاه‌های پژوهشگاه نیرو به شبکه آزمایشگاه‌های علمی ایران (شاعا) پیوست

مجموعه آزمایشگاه‌های پژوهشگاه نیرو به شبکه آزمایشگاه‌های علمی ایران (شاعا) پیوست

مجموعه آزمایشگاه‌های پژوهشگاه نیرو به شبکه آزمایشگاه‌های علمی ایران (شاعا) پیوست
02 مهر 1399 16:51

به منظور به‌اشتراک‌گذاری تجهیزات و توانمندی‌های مجموعه آزمایشگاه‌های پژوهشگاه نیرو و تسهیل در دسترسی تمامی پژوهشگران کشور به تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز در کوتاه‌ترین زمان ممکن، مجموعه آزمایشگاه‌های پژوهشگاه نیرو به شبکه آزمایشگاه‌های علمی ایران (شاعا) پیوست.
در این راستا برای نخستین بار مجموعه آزمایشگاه‌های پژوهشگاه نیرو خدمات آزمایشگاهی خود را از طریق درگاه الکترونیکی ارائه می‌نماید. این امر به منظور تسهیل در دسترسی به خدمات آزمایشگاهی آزمايشگاه‌ها و ارائة خدمات با کیفیت مناسب در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شرکت‌های صنعتی و تولیدی، پژوهشگران و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور انجام پذیرفته است.
بر اساس این گزارش؛ این مهم با اجرای طرح آزمایشگاه ملی صنعت برق و انرژی در آزمایشگاه‌های پژوهشگاه نیرو و با انجام پروژه و تشکیل جلسات متعدد کارشناسی و تخصصی در معاونت پژوهشی پژوهشگاه نیرو جهت تحقق امر و هماهنگی با مدیریت شبکه آزمایشگاه‌های علمی کشور (شاعا) در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز و با عضویت در این شبکه در قالب تدوین برنامه مورد نظر و مشارکت تمامی همکاران آزمایشگاه‌های پژوهشگاه و اداره زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات پژوهشگاه انجام شده است.
گفتنی است «شبکه آزمایشگاه‌های علمی ایران (شاعا)»، به منظور شناسایی، شبکه‌سازی و به‌اشتراک‌گذاری تجهیزات وتوانمندی‌های آزمایشگاه‌های علمی کل کشور طراحی شده است.
در حال حاضر متقاضیان خدمات آزمایشگاهی جهت دستیابی به خدمات مورد نیاز خود، می‌توانند از طریق آدرس درگاه الکترونیکی تعبیه شده در سایت پژوهشگاه نیرو در قسمت آزمایشگاه‌ها اقدام نمایند.

این مهم توسط کارشناسان پژوهشگاه نیرو آقای مهندس فرزاد برهان آزاد و آقای آرش کوکب پیک و با راهبری امور آزمایشگاه‌های معاونت پژوهشی برنامه ریزی و اجرا شده است و این همکاران در پژوهشگاه آماده ارائه اطلاعات بیشتر در این خصوص هستند.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.