طراحی سایت
دوشنبه 07 مهر 1399
EN

ششمین دوره طرح جامع پایش سلامت کارکنان پژوهشگاه نیرو اجرا گردید

ششمین دوره طرح جامع پایش سلامت کارکنان پژوهشگاه نیرو، با هدف پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی و شناسایی افراد در معرض خطر و راهنمایی و مشاوره به کارکنان طی روزهای 8 الی 10 دی‌ماه برگزار شد.

ششمین دوره طرح جامع پایش سلامت کارکنان پژوهشگاه نیرو اجرا گردید
10 دی 1398 14:27

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه نیرو، این طرح با همیاری و مساعدت معاونت توسعه مدیریت و منابع و به همت کمیته فوق‌ برنامه پژوهشگاه و با هدف آگاهی کارکنان پژوهشگاه نیرو از وضعیت سلامت جسمانی خود و ارائه راهکار جهت حفظ و بهبود آن تا رسیدن به وضعیت مطلوب، اجرا گردید.
در ششمین دوره این طرح، نسبت غربالگری‌های متعددی نظیر سرطان‌های شایع در زنان و مردان، امکان بروز بیماری‌های قلبی و عروقی و شناسایی افراد در معرض خطر و نیز بررسی عملکرد غده تیروئید، کبد، کلیه‌ها و .... اقدام گردید.
این طرح طی دو مرحله انجام می‌شود که در مرحله اول نمونه گیری و انجام آزمایش و همچنین انجام تست بررسی فیزیکی بدن با استفاده از دستگاه Inbody انجام شد و در اوایل بهمن ماه سالجاری نیز در مرحله بعدی پس از دریافت نتایج با حضور پزشکان متخصص نتایج تحلیل و بررسی تکمیلی و تجویزات لازم در راستای پیشگیری و درمان انجام می‌پذیرد.
در ششمین دوره اجرای این طرح، ضمن بهره مندی از خدمات مرکز تخصصی طب کار و بیماریهای شغلی، غربالگری سرطان پروستات در آقایان بالای 40 سال و بررسی باکتری‌های دستگاه گوارش جهت جلوگیری از بروز سرطان انجام شد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.