طراحی سایت
جمعه 08 اسفند 1399
EN

ارزیابی سطح بلوغ فرآیندهای مدیریت منابع انسانی پژوهشگاه نیرو برمبنای مدل 34000

این ارزیابی، در راستای توسعه و بهبود فعالیتهای مدیریت توسعه منابع انسانی و آموزش پژوهشگاه نیرو بر مبنای استانداردهای مدل 34000 با راهبری دکتر آرین قلی پور استاد این حوزه و تیم متخصص دانشگاه تهران در محل پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

ارزیابی سطح بلوغ فرآیندهای مدیریت منابع انسانی پژوهشگاه نیرو برمبنای مدل 34000
13 مهر 1398 12:23

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه نیرو؛ مدیریت منابع انسانی پژوهشگاه نیرو در راستای توسعه و بهبود فعالیت‌های این مدیریت اقدام به سنجش سطح بلوغ فرآیندهای مدیریت منابع انسانی نموده است. این فعالیت در روز شنبه 13 مهرماه (امروز) توسط تیم ارزیاب اعزامی از کنفرانس مدیریت منابع انسانی در پژوهشگاه نیرو انجام شد.
در جلسه افتتاحیه این ارزیابی ؛ ضمن تاکید بر اهمیت ارزیابی وضعیت بلوغ قابلیت‌های منابع انسانی و تطابق آن با استانداردهای موجود، گزارشی از اقدامات یک ساله انجام شده توسط تیم ارزیابی ارائه گردید، روند فعالیت‌های ارزیابی معرفی و نحوه تعامل با سازمان بیان شد.
در این ارزیابی، تیم ارزیاب در طول روز، به بررسی مستندات مربوطه و برگزاری جلسات با مدیران و کارشناسان پژوهشگاه اقدام و از طریق شواهد عینی، به سنجش انطباق فرآیندهای مدیریت منابع انسانی پژوهشگاه با استاندارد 34000، تعیین سطح بلوغ فرآیندها و ارائه پشنهادهای بهبود خواهند پرداخت.
در جلسه اختتامیه که در عصر برگزار می‌گردد، نتایج اولیه ارزیابی در خصوص تعیین سطح بلوغ فرآیندهای منابع انسانی مطرح و پیشنهادهایی به منظور بهبود ارائه خواهد گردید.
گفتنی است مدل 34000 از جمله استانداردهایی است که اخیرا مورد استفاده شرکت‌ها به منظور ارزیابی و ارتقاء سیستم منابع انسانی قرار گرفته است. ویژگی‍‌های خاص استاندارد و سلسله مراتبی بودن آن و نیز تعریف دقیق اقدامات و توانمندی‌هایی که شرکت‌ها در هر سطح برای اجرا و ارتقاء سیستم منابع انسانی بدان نیازمندند از جمله مهمترین ویژگیهای این استاندارد است.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.