طراحی سایت
چهارشنبه 07 خرداد 1399
EN

حمایت پژوهشگاه نیرو از ایده های نوین جهت رفع مشکل ریزگردها

حمایت پژوهشگاه نیرو از ایده های نوین جهت رفع مشکل ریزگردها
26 اردیبهشت 1396 15:49
همزمان با برگزاری پنجمین کنفرانس تخصصی و بین المللی فناوری نانو در حوزه برق و انرژی؛ نشست تخصصی ویژه با عنوان «کاربردهای فناوری نانو در حل معضل ریزگردها در مناطق جنوبی کشور» برگزار شد.
همزمان با برگزاری پنجمین کنفرانس تخصصی و بین المللی فناوری نانو در حوزه برق و انرژی؛ نشست تخصصی ویژه با عنوان «کاربردهای فناوری نانو در حل معضل ریزگردها در مناطق جنوبی کشور» برگزار شد. در این نشست مباحثی از قبیل معضلات صنعت برق در حوزه ریزگردها، فعالیتهای پژوهشگاه نیرو در حوزه ریزگردها کاربردهای فناوری نانو در حوزه ریزگردها، راهکارهای صنعت برق در حوزه ریزگردها، تاثیر ریزگردها بر عملکرد مقره‌ها، مقره‌ها و بحران ریزگردها، نمونه‌ای از استفاده از فناوری نانو بر روی مقره‌ها، محیط زیست و حل بحران ریزگردها، راهکارهای حل بحران ریزگردها از دیدگاه محیط زیست، شرکت نفت و حل بحران ریزگردها تشریح شد و خبرگان هر بخش به ارائه پیشنهادات و راهکارهای خود در این زمینه پرداختند.
حمایت پژوهشگاه نیرو از ایده های نوین جهت رفع مشکل ریزگردها از دیگر موارد مطرح شده در این نشست می باشد. در این نشست عنوان شد که پژوهشگاه نیرو از کلیه محققان، شرکتهای دانش بنیان و شرکتهای صنعتی دعوت به عمل می‌آورد تا از طریق سایت npc.nri.ac.ir، پیشنهادها و محصولاتی را که در زمینه ریزگردها می‌تواند مورد استفاده قرار گیرید، اعلام نمایند تا جهت اجرایی نمودن ایده ها و استفاده از محصولات در صنعت برق توسط پژوهشگاه نیرو مورد حمایت قرار گیرند.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.