وزارت نیرو, پژوهشگاه نیرو, بزرگداشت دکتر رنجبر
طراحی سایت
یکشنبه 10 مهر 1401

آیین برزگداشت دکتر علی محمد رنجبر برگزار شد

آیین بزرگداشت دکتر علی محمد رنجبر در پژوهشگاه نیرو برگزار شد

آیین برزگداشت دکتر علی محمد رنجبر برگزار شد
26 تیر 1401 16:50
همزمان با اولین سالگرد درگذشت زنده یاد دکتر علی‌محمد رنجبر، مراسم بزرگداشت این چهره ماندگار صنعت برق با حضور خانواده مرحوم، مدیران ارشد صنعت برق، رئیس پژوهشگاه نیرو، مدیران ارشد و کارکنان پژوهشگاه نیرو و جمعی از مدیران سازمان‌های وابسته به صنعت برق و شاگردان مرحوم دکتر رنجبر در محل سالن همایش خلیج فارس برگزار شد.
در این مراسم مهندس مرجانمهر معاون فناوری پژوهشگاه نیرو، ضمن خیر مقدم به مهمانان، فقدان این استاد فرزانه را ضایعه بزرگ برای صنعت برق و پژوهشگاه نیرو دانست و یاد ایشان را گرامی داشت.
مهندس چیت‌چیان "مشاور عالی پژوهشگاه نیرو" با ذکر خاطراتی از دکتر رنجبر فقید، از آینده نگری وی در خصوص توسعه صنعت برق، جذب نخبگان، دل نگرانی‌ها ایشان در خصوص آینده صنعت برق و تلاش بر گسترش انرژی‌های تجدیدپذیر، تعامل صنعت با دانشگاه و از برنامه ریزی و تعامل وی با سازمان‌های دیگر در راستای توسعه صنعت برق نکاتی را ذکر کردند.
دکتر قاضی زاده "عضو هیات مدیره شرکت توانیر " گفت: دکتر رنجبر عمرش را صرف توسعه کشور و صرف تلاش برای ایجاد تحول در صنعت برق و انرژی و ایجاد دنیای بهتر برای جوانان این کشور نمود.
وی به باور عجیب مرحوم دکتر رنجبر به نیروهای جوان اشاره کرد و با ذکر چندین مثال از درس‌های مدیریتی و بلند نظری دکتر رنجبر، ایشان را انسانی تیزبین و هوشیار دانستند که دغدغه آینده کشور و صنعت برق را داشتند. وی با ذکر مثال‌هایی واقع‌بینی و شهامت مرحوم دکتر رنجبر در پرداختن به موضوعات اجرایی صحنه علم و تحقیق را ستودند.
مهندس مخدومی از جمله شاگردان دکتر رنجبر در این مراسم بودند که با ذکر یاد و خاطراتی از دکتر رنجبر فقید از آموزش نکات انسانی، مدیریتی و انتقال تجربیات ارزشمند ایشان نکاتی را بیان کردند.
در پایان این مراسم برزگداشت، به پاس خدمات علمی ارزشمند این استاد گرانقدر و به منظور گرامی‌داشت یاد و خاطره ایشان از تندیس جایزه علمی دکتر علی محمد رنجبر رونمایی شد.
همچنین لوح یاد بودی به رسم قدردانی از خانواده معزز دکتر رنجبر فقید تقدیم خانواده ایشان گردید.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.