طراحی سایت
جمعه 08 اسفند 1399
EN

هفتمین کنفرانس توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی

هفتمین کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و انرژی به همت مرکز توسعه فناوری نانو پژوهشگاه نیرو با هدف معرفی و گسترش این فناوری نوین در صنعت برق کشور برگزار خواهد شد.

هفتمین کنفرانس توسعه فناوری نانو در صنعت برق و انرژی
17 شهریور 1398 10:00

کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و انرژی به همت مرکز توسعه فناوری نانو پژوهشگاه نیرو با هدف معرفی و گسترش این فناوری نوین در صنعت برق کشور طی شش دوره فعالیت، به عنوان گردهمایی بزرگ اساتید، متخصصان، فناوران و دانشجویان فعال در مراکز تحقیقاتی، دانشگاه‌ها، صنایع و شرکت‌های دانش بنیان فرصت بسیار مناسبی را جهت ارائه آخرین تحقیقات، دستاوردها و محصولات با محوریت نانوفناوری مورد استفاده در صنعت برق فراهم آورده است. ششمین دوره این کنفرانس در تاریخ 27 آبان الی 29 آبان 1398 همزمان با سی و چهارمین کنفرانس بین المللی برق با حضور گسترده فعالان و صاحبنظران حوزه نانو، برق و انرژی سبب گسترش هرچه بیشتر استفاده از فناوری‌های نوین و به‌‌ویژه نانوفناوری به عنوان راهکاری ضروری و جدی جهت پیشرفت و اعتلای صنعت برق کشور خواهد شد.
این همایش در سه محور زیر برگزار خواهد شد:

- استفاده از فناوری نانو در مواد و تجهیزات نیروگاه‌ها

- استفاده از فناوری نانو در مواد و تجهیزات خط و پست

- استفاده از فناوری نانو در انرژی های تجدید پذیر ومحیط زیست
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام و ارسال مقالات، نمایشگاه‌های جانبی و کارگاه‌های آموزشی ، خواهشمند است از طریق لینک http://npc.nri.ac.ir/fa/اقدام فرمایید.
لازم به ذکر است، کارگاه‌‏های اقماری به صورت وبیناری و در روزهای قبل از کنفرانس برگزار خواهد شد.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.