طراحی سایت
چهارشنبه 01 بهمن 1399
EN

گروه زیرساخت انرژی زیستی بریتانیا 198 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران دریافت کرد

گروه زیرساخت انرژی زیستی بریتانیا 198 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران دریافت کرد
23 بهمن 1397 10:21

گروه زیرساخت انرژی زیستی (BIG) بریتانیا، به عنوان یک تولیدکننده مستقل برق متخصص در بخش تبدیل زیست‌توده و زباله به انرژی، به منظور تأمین بودجه مورد نیاز برای مرحله بعدی رشد و توسعه خود، اقدام به افزایش سرمایه از طریق سهامداران فعلی خود نمود.
با این افزایش سرمایه 198 میلیون دلاری (معادل 150 میلیون پوند) توسط Infracapital، Helios Energy Investments (Helios) و Aurium Capital Markets (Aurium)، مجموع بودجه این گروه به بیش از 792 میلیون دلار (معادل 600 میلیون پوند) از سال 2015 که شرکت تأسیس شد می‌رسد.
تزریق سرمایه نه تنها نقطه عطف مهمی در توسعه در گروه زیرساخت انرژی زیستی بشمار می‌آید بلکه برای توسعه بخش تبدیل زیست‌توده و زباله به انرژی، که به سرعت در حال رشد است و در حال حاضر حدود 20 درصد انرژی تجدیدپذیر بریتانیا را تأمین می‌کند، حائز اهمیت است. به عنوان بخشی از استراتژی توسعه پایدار، گروه زیرساخت انرژی زیستی این بودجه را برای سرمایه‌گذاری در حوزه جدید تبدیل زیست‌توده و زباله به انرژی در بریتانیا اختصاص داده است تا از این طریق سبد پروژه‌های فعلی خود را گسترش داده و از منافع افزایش ظرفیت و تنوع‌بخشی به محصولات بهره‌مند شود. گروه زیرساخت انرژی زیستی در بیش از 20 پروژه در سراسر بریتانیا سرمایه‌گذاری کرده است.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.