پژوهشگاه نیرو

تاریخ: 28 اردیبهشت 1401

بازدید معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان ساتبا از مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان پژوهشگاه نیرو

امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه دکتر کمانی "معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا)" به همراه مدیران ارشد ساتبا و مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان از مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان پژوهشگاه نیرو بازدید کردند.
دکتر کمانی و همراهان در ابتدا از پارک بین‌المللی آموزش‌های تخصصی فوق توزیع و انتقال این مجتمع بازدید و از نزدیک با امکانات، توانمندی‌ها و برنامه دوره‌های آموزشی طراحی شده برای فراگیران صنعت برق کشور که در این پارک اجرا می‌شود؛ آشنا شدند.
دکتر کمانی در این بازدید ضمن قدردانی از اقدامات مهندس محمودی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان و دوراندیشی ایشان و اقدام مهم شرکت برق منطقه ای خراسان در تجهیز و راه‌اندازی پارک بین المللی آموزش‌های تخصصی فوق توزیع و انتقال در مجتمع خراسان- پژوهشگاه نیرو ، گسترش فعالیت این پارک را خواستار شدند.
همچنین طی این بازدید، میهمانان از مزرعه آموزشی تولید انرژی تجدیدپذیر در محوطه این مجتمع و نمایشگاه دائمی انرژی‌های تجدیدپذیر در سالن مرکزی مجتمع خراسان- پژوهشگاه نیرو بازدید نمودند.
در پایان به منظور بررسی راه‌های ایجاد و گسترش همکاری بین سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق(ساتبا) و مجتمع آموزشی و پژوهشی خراسان – پژوهشگاه نیرو، نشستی در تالار همایش مجتمع برگزار گردید. در این نشست دو طرف بر ضرورت و اهمیت تقویت همکاری تاکید نمودند.