پژوهشگاه نیرو

تاریخ: 07 آذر 1400

همزمان با هفته کتاب، نمایشگاه کتاب "جامعه اطلاعاتی" در پژوهشگاه نیرو برگزار شد

در این نمایشگاه مجموع کتاب‌های مربوط به حوزه امنیت، سیاست خارجی، جاسوسی و ضد جاسوسی، شناخت فسادهای مالی در حوزه اداری و... عرضه گردید. این نمایشگاه که طی روزهای 29 آبان لغایت 6 آذر در محل ساختمان شهید عباسپور پژوهشگاه نیرو برگزار شد، مورد استقبال مخاطبین قرار گرفت.
مجید ربیعی رئیس مرکز حراست وزارت نیرو و علی‌رضا توکلی مدیرکل حراست شرکت مادر تخصصی برق حرارتی در چهارمین روز برگزاری نمایشگاه، با همراهی مدیران و معاونین مرکز حراست و شرکت مادر تخصصی برق حرارتی و همچنین مدیرانی از شرکت توانیر و برق منطقه‌ای تهران از این نمایشگاه بازدید کردند.
همچنین در پنجمین روز برپایی این نمایشگاه، دکتر احد ضابط "رئیس پژوهشگاه نیرو" و دکترمهدی احسانیان "معاون پژوهشی پژوهشگاه" با حضور خود در این نمایشگاه از مجموعه کتاب‌های عرضه شده بازدید کردند.
مهندس نظری مدیرکل حراست ساتبا به همراه معاونین و پرسنل آن شرکت و مدیران ارشد حراست شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور از دیگر بازدیدکنندگان این نمایشگاه بودند.
این نمایشگاه با هدف گرامی‌داشت هفته کتاب به همت دفتر حراست و امور محرمانه پژوهشگاه نیرو و با همکاری اداره نشر علم و پایش آینده‌نگاری جهت ارائه مجموعه کتاب‌های جامعه اطلاعاتی به مخاطبان حوزه برگزار شد.