پژوهشگاه نیرو

تاریخ: 03 آبان 1399

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی منصوب شد

طی حکمی از سوی دکتر قاضی زاده رئیس پژوهشگاه نیرو و رئیس هیات مدیره صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی، سپهر برزی‌مهر به سمت مدیرعاملی صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی منصوب شد.
برزی مهر متولد ۱۳۵۹ تهران، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر است و پیش از این دبیر سندیکای صنعت برق بوده است.
تدریس دوره‌های آموزشی توانمندسازی تشکل‌های اقتصادی، مشاور اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران در حوزه تشکل‌ها، مسئول پروژه ارزیابی تشکل‌های اتاق ایران، عضو هیأت مدیره موسسه پویشگران عرصه سوم، مسئول ارتباطات و برگزاری رویداد‌ها و نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی سندیکا، مدیر اجرایی نشریه ستبران، عضو کمیته ارتباط دانشگاه و صنعت دانشکده برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر، عضو هیأت مدیره شرکت کارآفرینان خلاق امیرکبیر از سوابق اجرایی ایشان و تألیف کتاب‌های تامین مالی تشکل‌های کارفرمایی، توسعه عضویت در تشکل‌ها و مطالعات تطبیقی درخصوص نحوه اداره مطلوب تشکل‌های اقتصادی از سوابق پژوهشی سپهر برزی‌مهر است.
پیش از این منصور فتحعلی مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی بود وی در سال 93 صندوق پژوهش و فناوری را مجددا احیاء و راه‌اندازی نمود و خدمات ارزنده‌ای در راستای جلب مشارکت، حمایت و همکاری با صنایع و شرکت‌ها به ثبت رساند. ایشان صندوق را با رسالت حمایت از پژوهش استوار نمود و باعث شد این صندوق همچون رگ حیاتی در بخش صنعت برق کشور خدمت‌رسانی نماید.
در این جلسه اعضای هیات رئیسه پژوهشگاه نیرو و همکاران صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی، ضمن شرح خصایص اخلاقی نیکوی مهندس فتحعلی و زحمات شایان ایشان در طول تصدی این مسئولیت، با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های بی شائبه و خدمت مخلصانه ایشان قدردانی کرده و برای ایشان طول عمر با عزت و سربلندی و سلامتی آرزو نمودند.