پژوهشگاه نیرو

تاریخ: 20 آبان 1398

برگزاری نشست تخصصی ارائه راهکارهای نوین در حل مشکلات فرسودگی و خوردگی تجهیزات کاربردی در صنعت برق

هفتمین کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و انرژی به همت مرکز توسعه فناوری نانو پژوهشگاه نیرو با هدف معرفی و گسترش این فناوری نوین در صنعت برق کشور برگزار خواهد شد.
یکی از برنامه های اصلی این کنفرانس که همزمان با سی و چهارمین کنفرانس بین المللی برق با حضور گسترده فعالان و صاحبنظران حوزه نانو، برق و انرژی در تاریخ 27 الی 29 آبان برگزار می‌شود ، برگزاری نشست های تخصصی در حوزه های مرتبط است.
نشست تخصصی ارائه راهکارهای نوین در حل مشکلات فرسودگی و خوردگی تجهیزات کاربردی در صنعت برق در دومین روز برگزاری این کنفرانس ، سه شنبه 28 آبان 1398 ساعت 14 الی 17برگزار خواهد شد.
اعضای هیئت رئیسه پنل آقایان دکترالله کرم، دکتر دیناروند، دکتر رضاخانی و دکتر ذوالریاستین و دبیران پنل آقای دکتر رضاخانی و خانم دکتر محسنی خواهند بود.
این نشست با محوریت مشکلات فرسودگی و خوردگی تجهیزات کاربردی در صنعت برق و موضوعاتی نظیر اسناد تدوین شده در راستای حل مشکلات فرسودگی و خوردگی تجهیرات ، چالش های مطرح در زمینه خوردگی تجهیزات نیروگاهی، خوردگی و فرسودگی در خط و پست، نقش فناوری نانو در حل مشکلات خوردگی صنعت برق، مشکلات فرسودگی و خوردگی پره های توربین در صنعت برق، بکارگیری روش های نوین در پوشش دهی پره های توربین، روش های نوین مونیتورینگ در شناسایی و پیشگیری از خوردگی، تاثیر نانوپوشش بر روی عملکرد چراغ های روشنایی و پیشگیری از فرسودگی و آلودگی آنها خواهد بود.
علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در این نشست ها با دبیرخانه کنفرانس تماس حاصل فرمایند.