پژوهشگاه نیرو

تاریخ: 13 آذر 1397

نمایشگاه پژوهش و فناوری وزارت نیرو برگزار می‌گردد

به مناسبت گرامی داشت هفته پژوهش و فناوری، همزمان با برگزاری جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو در روز پژوهش (25 آذرماه 1397)، نمایشگاه پژوهش و فناوری در حوزه آب، برق و انرژی، با هدف شناسایی و عرضه یافته های پژوهشی و فناوری، بستر سازی برای تجاری سازی یافته‌های پژوهشی و فناوری‌های توسعه یافته، برقراری ارتباط سازنده میان پژوهشگران و فناوران دستگاه‌های اجرایی برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه سعی دارد با ایجاد فضای تعامل میان فعالان عرصه علم و فناوری و ارائه آخرین دستاوردها و محصولات فناورانه حوزه آب ، برق و انژری با معرفی مراکز رشد و شرکت‌های دانش بنیان همکار وزارت نیرو و شرکت‌های تابعه، گام موثری را جهت زمینه‌سازی و اطلاع رسانی آخرین دستاوردها و محصولات فناورانه حوزه صنعت آب، برق و انرژی بردارد.
همچنین طی برگزاری این نمایشگاه، نشست با فعالان عرصه صنعت آب و برق زمینه مناسبی را جهت بررسی چشم اندازهای آتی و چالش‌های پیشرو فراهم خواهد ساخت.
این نمایشگاه یک روزه از ساعت 8 صبح روز 25 آذرماه در محل مرکز همایش‌های خلیج فارس پژوهشگاه نیرو واقع در شهرک غرب، انتهای بلوار شهید دادمان در معرض دید علاقمندان خواهد بود.