دوشنبه 30 مرداد 1396
EN

فراخوان همایش شناسایی سامانه‏‌های اسکادای ایرانی

باتوجه به اهمیت ساخت داخل سامانه‌‏های اسکادا و مدیریت انرژی، شرکت مدیریت شبکه برق ایران درصدد است با همکاری پژوهشگاه نیرو اقدام به برگزاری میزگردی به منظور «شناسایی سامانه‏‌های اسکادای ایرانی» در نیمه اول اردیبهشت ماه سال 96 نماید.

فراخوان همایش شناسایی سامانه‏‌های اسکادای ایرانی
24 اسفند 1395 09:02

باتوجه به اهمیت ساخت داخل سامانه‏‌های اسکادا و مدیریت انرژی، به خصوص در مراکز حیاتی و حساس شبکه برق کشور، شرکت مدیریت شبکه برق ایران درصدد است با همکاری پژوهشگاه نیرو اقدام به برگزاری میزگردی به منظور «شناسایی سامانه‏‌های اسکادای ایرانی» در نیمه اول اردیبهشت ماه سال 96 نماید.

بدین منظور از کلیه شرکت‏های دولتی، خصوصی و دانشگاه‌های کشور که در راستای طراحی و ساخت سامانه‌‏های اسکادا ، EMS یا پایانه‏‌های راه دور (RTU) ایرانی فعالیت می‏‌نمایند و محصول قابل ارائه دارند، دعوت می‏‌شود در صورت تمایل مشخصات محصول و برنامه پیشنهادی خود را برای میزگرد مزبور به صورت یک ارائه 30 تا 45 دقیقه‏‌ای کتباً به پژوهشگاه نیرو گروه پژوهشی سامانه‌‏های کنترل شبکه از طریق نمابر شماره 88078296 حداکثر تا تاریخ 96/1/17 اعلام نمایند.

نحوه برگزاری میزگرد باتوجه به میزان استقبال شرکت‌های داخلی به صورت میزگرد یک یا دو روزه خواهد بود که پس از جمع­‌بندی نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد.


نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: