دوشنبه 30 مرداد 1396
EN

رونمایی از غرفه بازار دارایی‌های فکری در صنعت برق و انرژی در پژوهشگاه نیرو

رونمایی از غرفه بازار دارایی‌های فکری در صنعت برق و انرژی در پژوهشگاه نیرو در تاریخ پنجم و ششم بهمن

رونمایی از غرفه بازار دارایی‌های فکری در صنعت برق و انرژی در پژوهشگاه نیرو
08 دی 1395 10:41

با فراهم سازی زمینه های ایجاد بازار دارایی های فكری، امكان بهتری برای تجاری سازی اختراعات و تامین منابع مالی لازم از طریق نظام بازار سرمایه فراهم خواهد گردید. همچنین ارتباطات مؤثرتری میان صاحبان ایده، مخترعان، فناوران، سرمایه گذاران و صنعتگران ایجاد خواهد شد.
در این رابطه از تمام شركتها، مؤسسات، سرمایه گذاران، بهره برداران ، تولید كنندگان تجهیزات، شركتهای بیمه، بانكها، شركتهای سرمایه گذاری، مراكز رشد، پارك های علم و فناوری، دانشگاه ها، مراكز تحقیقاتی، مؤسسات پژوهشی، مبتكرین، مخترعین و كلیه فعالان در حوزه صنعت برق دعوت به عمل می آید تا از غرفه بازار دارایی های فكری پژوهشگاه نیرو بازدید و با تكمیل فرم ثبت نام و ارسال به آدرس الكترونیكی patent@nri.ac.ir نسبت به تعیین وقت برای جلسه مذاكره و مشاركت در این بازار در روزهای مذكور اقدام نمایند.

 

<

>همچنین به منظور آشنایی مخاطبان و متقاضیان مربوطه با بازار دارایی های فکری صنعت برق و انرژی همزمان با برقراری غرفه بازار در پژوهشگاه نیرو،کارگاه آموزشی تحت عنوان «آشنایی با مالکیت فکری (مادی و معنوی) و بازار دارایی های صنعت برق و انرژی» در روز سه شنبه 95/11/05 ساعت 11 در سالن حافظ پژوهشگاه برگزار خواهد گردید.

نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: