جمعه 25 آبان 1397
EN
 برگزاری دومین جلسه هم‌اندیشی طرح "توسعه فناوری‌های کنترل وپایش خوردگی در صنعت برق" با عنوان "مدیریت خوردگی و ارائه استراتژی‌های پیشگیرانه در صنعت با گام‌های راهبردی"
دوشنبه، 14 آبان 1397 - 15:20
شرکت در سی‌وسومین کنفرانس بین‌المللی برق و برگزاری دومین جلسه هم‌اندیشی طرح "توسعه فناوری‌های کنترل وپایش خوردگی در صنعت برق" با عنوان "مدیریت خوردگی و ارائه استراتژی‌های پیشگیرانه در صنعت با گام‌های راهبردی"
برگزاری چهارمین جلسه کمیته راهبری طرح توسعه فناوری های کنترل وپایش خوردگی درصنعت برق ایران
ﺳﻪشنبه، 20 شهریور 1397 - 11:00

چهارمین جلسه کمیته راهبری طرح توسعه فناوری های کنترل وپایش خوردگی در صنعت برق در تاریخ 20شهریور 1397 باحضور اعضای محترم این کمیته در پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

بازدید معاونت محترم تحقيقات و منابع انسانی وزارت نیرو، ریاست و معاونت محترم فناوری پژوهشگاه نیرو از غرفه دفتر طرح توسعه فناوری کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق (تولید، انتقال و توزیع) در دومین نمایشگاه دستاوردهای طرح‌های توسعه فناوری پژوهشگاه نیرو
یکشنبه، 28 مرداد 1397 - 10:23

مقارن با اولین سالروز آغاز به کار طرح کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق، معاونت محترم تحقيقات و منابع انسانی وزارت نیرو، ریاست محترم و معاونت محترم فناوری پژوهشگاه نیرو از غرفه این طرح در دومین نمایشگاه دستاوردهای طرح­ های توسعه فناوری پژوهشگاه نیرو که در 10 مرداد ماه سال جاری برگزار گردید، بازدید نمودند.

برگزاری سمینار معرفی طرح توسعه فناوری‌های کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق در شرکت برق منطقه‌ای خراسان
یکشنبه، 28 مرداد 1397 - 09:40

در تاریخ 1397/5/10 سمینار معرفی طرح توسعه فناوری‌های کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق در شرکت برق منطقه‌ای خراسان و جلسه بررسی زمینه‌های همکاری در زمینه کنترل و پایش خوردگی با شرکت فوق در محل این شرکت برگزار گردید.

برگزاری سمینار معرفی طرح توسعه فناوری‌های کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق در شرکت برق منطقه‌ای زنجان
یکشنبه، 28 مرداد 1397 - 09:22

در تاریخ 1397/4/20 سمینار معرفی طرح توسعه فناوری‌های کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق در شرکت برق منطقه‌ای زنجان و جلسه بررسی نیازها و زمینه‌های همکاری در زمینه کنترل و پایش خوردگی با شرکت فوق در محل این شرکت برگزار گردید.

بازديد كارشناسان طرح از صنايع فولاد اخگر
یکشنبه، 10 تیر 1397 - 16:10
در ادامه بازديد از امكانات موجود در شركت های داخلی برای تكميل مستندات پروژه " امكان سنجی فنی و اقتصادی و ارائه برنامه عملياتی برای ساخت فولادهای جديد مقاوم به خوردگی مناسب جهت استفاده در نيروگاه‌های برق" ، امكانات و توانمندی‌های يكی ديگر از شركت‌های مرتبط با اين پروژه ، يعنی صنايع فول...
بازديد كارشناسان طرح از شركت فولاد آلياژی اصفهان
یکشنبه، 10 تیر 1397 - 14:52
در راستای انجام پروژه " امكان سنجی فنی و اقتصادی و ارائه برنامه عملياتی برای ساخت فولادهای جديد مقاوم به خوردگی مناسب جهت استفاده در نيروگاه‌های برق ، امكانات و توانمندی‌های يكی ديگر از شركت‌های مرتبط با اين پروژه ، يعنی فولاد آلياژی اصفهان نيز توسط تيم مديريتی پروژه مذكور در خرداد ما...
اولين جلسه شورای فناوری طرح توسعه فناوری‌های كنترل و پايش خوردگی در صنعت برق
دوشنبه، 04 تیر 1397 - 09:33

اولين جلسه شورای فناوری طرح توسعه فناوری‌های كنترل و پايش خوردگی در صنعت برق در تاريخ 22 خرداد 1397، با حضور رياست محترم پژوهشگاه نيرو، مجری طرح، کارشناس طرح، نمایندگان معاونت فناوری، دفتر امور فناوری و دفتر مدیریت برنامه ریزی و کیفیت برگزار گرديد.

	بازدید کارشناسان طرح از شرکت ماشین‌سازی اراک
یکشنبه، 06 خرداد 1397 - 10:06

در راستای انجام پروژه "امکان‌سنجی فنی و اقتصادی و ارائه برنامه عملیاتی برای ساخت فولادهای جدید مقاوم به خوردگی مناسب جهت استفاده در نیروگاه آبی" در قالب طرح کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق، امکانات و توانمندی‌های شرکت ماشین‌سازی اراک توسط تیم مدیریتی پروژه مذکور در خردادماه مورد بازدید قرار گرفت.

	برگزاری سومین جلسه کمیته راهبری طرح توسعه فناوری‌های کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق ایران
شنبه، 05 خرداد 1397 - 09:48

سومین جلسه کمیته راهبری طرح توسعه فناوری کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق، در تاریخ 2 خرداد 1397، با حضور اعضای محترم این کمیته در پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

 

فراخوان شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه‌کننده محصولات و خدمات در حوزه کنترل و پایش خوردگی در صنعت برق به منظور انجام حمایت‌ها توسط پژوهشگاه نیرو
دوشنبه، 02 بهمن 1396 - 10:57
پژوهشگاه نیرو در جهت انجام اقدامات حمایتی به منظور پیشبرد برنامه‌های توسعه محور در صنعت برق كشور، از شرکت‌های فعال تولیدکننده و ارائه‌دهنده محصولات و خدمات دانش‌بنیان در زمینه کنترل و پایش خوردگی، به منظور انجام حمایت‌ها در قالب «ایده‌پردازی و مسأله‌یابی&raqu...